Vážená paní, vážený pane,
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o zdravotnických prostředcích, včetně reklamních sdělení, vztahujících se k zdravotnickým prostředkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č. 90/2021 Sb.

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil/a či interpetoval/a, a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil/a pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji:

  • Že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil/a
  • Že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 90/2021 Sb. a jsem si vědom/a rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud Vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

NESOUHLASÍM / ANO, JSEM ODBORNÍK

Vysoká kvalita

Nitrooční čočka AcrySof™ IQ PanOptix™  s inovativním optickým designem pro moderní životní styl

AcrySof™ IQ PanOptix™ je přirozenou volbou pro moderní korekci presbyopie. Materiál AcrySof™ prokázal svoji dlouhodobou spolehlivost a těší se důvěře odborníků i pacientů. Lékaři po celém světě implantovali pacientům už více než 100 milionů čoček AcrySof™.4 Vlastnosti materiálu AcrySof™ pak umožnily vývoj pokrokového trifokálního designu AcrySof™ IQ PanOptix™ s optickou technologií ENLIGHTEN.

Špičková optika s asférickou úpravou

Optická technologie ENLIGHTEN (Enhanced LIGHT Energy) využívá až 88 % dostupného světla, což je nejvíce ve srovnání s jinými trifokálními čočkami. Posílení ohniska ve vzdálenosti 60 cm umožňuje přirozenou zrakovou adaptaci na všechny pracovní vzdálenosti. Asférická úprava tj. korekce zakřivení na okraji optiky nitrooční čočky AcrySof™ IQ PanOptix™, podporuje ostré a kontrastní vidění do dálky i za zhoršených světelných podmínek, tedy za šera.

Prvotřídní materiál

Materiál AcrySof™, ze kterého je čočka vyrobena, je lidským organismem velmi dobře snášen, zachovává dlouhodobě svou optickou kvalitu a filtruje UV paprsky i vysokoenergetické modré světlo, takže lépe chrání sítnici před jejich škodlivými účinky.5,6   

Vynikající stabilita

Haptiky (dotyková zakončení) čočky  mají  patentovaný design STABLEFORCE® a spolu s vynikající schopností materiálu AcrySof™ přilnout k očním tkáním 1) zajišťují  vysokou stabilitu a správné umístění čočky uvnitř pacientova oka.7,8

S / GE / ABGE / WWW / 180901 / CZ CZ-ACI-2100013 © 2021 Alcon Inc. | Designed by Guideline

Alcon_RGB_Tag