Aktuality

Vážená paní, vážený pane,
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o zdravotnických prostředcích, včetně reklamních sdělení, vztahujících se k zdravotnickým prostředkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č. 90/2021 Sb.

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil/a či interpetoval/a, a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil/a pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji:

  • Že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil/a
  • Že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 90/2021 Sb. a jsem si vědom/a rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud Vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

NESOUHLASÍM / ANO, JSEM ODBORNÍK

Seznamte se s Vivity

Seznamte se s AcrySof™ IQ Vivity™ – Nitrooční čočkou s prodlouženou hloubkou ostrosti, zajišťující korekci katarakty. Umožňuje snížení závislosti na brýlích – čočka využívá 100 % světla a poskytuje kvalitní vidění v širokém rozsahu, včetně funkčního vidění na blízko.

Je dostupná také AcrySof™ IQ Vivity™ Toric – torická varianta, která kromě všech výhod AcrySof™ IQ Vivity™ zajišťuje také korekci astigmatismu.


 

Clareon® AutonoMe™. Automatizovaná implantace čočky s dokonale čirou optikou.

Představujeme nitrooční čočku Clareon® v automatizovaném, jednorázovém, předplněném zaváděcím systému AutonoMe™.

Díky intuitivní, ergonomické konstrukci umožňuje systém AutonoMe™ snadné a pohodlné držení v levé i v pravé ruce, čímž chirurgovi usnadňuje implantaci21.

Platforma Clareon® přináší nové nitrooční čočky s pokrokovým designem a dokonale čirou optikou.

image

S / GE / ABGE / WWW / 180901 / CZ CZ-ACI-2100013 © 2021 Alcon Inc. | Designed by Guideline

Alcon_RGB_Tag