Vážená paní, vážený pane,
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o zdravotnických prostředcích, včetně reklamních sdělení, vztahujících se k zdravotnickým prostředkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č. 90/2021 Sb.

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil/a či interpetoval/a, a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil/a pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji:

  • Že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil/a
  • Že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 90/2021 Sb. a jsem si vědom/a rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud Vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

NESOUHLASÍM / ANO, JSEM ODBORNÍK

Nejmodernější řešení katarakty a astigmatismu

AcrySof IQ Vivity™ Toric je torická21 nitrooční čočka s prodlouženým ohniskovým rozpětím. Kromě rozšíření rozsahu vidění upravuje také astigmatismus - rozostření a zkreslování obrazu způsobené nerovností rohovky. Tato čočka je určena pro pacienty s astigmatismem, kteří si přejí snížit závislost na brýlích, ale nejsou pro ně vhodné trifokální torické čočky.

Čočky AcrySof IQ Vivity™ Toric po operaci poskytují plně funkční vidění v přirozeném rozsahu a zlepšují vnímání prostoru i za zhoršených světelných podmínek. Navíc jsou vybaveny filtrem modrého světla pro ochranu sítnice před zářením z monitorů a umělého osvětlení.6,12  

Kvalitní vidění v širokém rozsahu

AcrySof IQ Vivity™ Toric umožňuje pacientům s astigmatismem špičkové kontrastní vidění za jakýchkoli světelných podmínek, a to na střední vzdálenost a dálku s individuálním viděním do blízka, kdy pro rozlišení drobného písma mohou někteří pacienti potřebovat brýle na čtení. AcrySof IQ Vivity™ Toric však spolehlivě zajistí  komfortní zrakový rozsah díky unikátní a revoluční technologii X-Wave™, která dokáže využít všechno dostupné světlo. Toto světlo se rovnoměrně rozprostírá do prodlouženého ohniska a podporuje tak přirozený rozsah vidění s vysokou kontrastní citlivostí, která odpovídá monofokální čočce, a proto je vhodná prakticky pro každého pacienta s astigmatismem.

Korekce cylindrické oční vady

Nitrooční čočka AcrySof IQ Vivity™ Toric představuje správnou volbu pro ty, kdo uvítají kvalitní vidění v širokém rozsahu při běžných činnostech za jakýchkoli světelných podmínek. Má jedinečný asférický design a upravuje rozostřené a zkreslené vidění způsobené astigmatismem, který bývá častou příčinou vzniku rozmazaného nebo deformovaného obrazu.16,18 

Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si prosím přečtěte návod k použití nebo příručku uživatele.
Důležité informace o produktu najdete na stránce ifu.alcon.com. Zdravotnický prostředek.

S / GE / ABGE / WWW / 180901 / CZ CZ-ACI-2100013 © 2021 Alcon Inc. | Designed by Guideline

Alcon_RGB_Tag