Vážená paní, vážený pane,
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o zdravotnických prostředcích, včetně reklamních sdělení, vztahujících se k zdravotnickým prostředkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č. 90/2021 Sb.

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil/a či interpetoval/a, a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil/a pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji:

  • Že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil/a
  • Že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 90/2021 Sb. a jsem si vědom/a rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud Vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

NESOUHLASÍM / ANO, JSEM ODBORNÍK

Vyřeší šedý zákal i astigmatismus

Čočka AcrySof™ IQ Toric24 je vytvořena speciálně pro řešení šedého zákalu a astigmatismu a současně poskytuje kvalitní vidění na dálku. Pokud se chystáte absolvovat operaci šedého zákalu, čočka AcrySof™ IQ Toric Vám tak během jediného zákroku pomůže zbavit se současně i astigmatismu.

Simulace vidění

Kvalitní vidění a ochrana oční sítnice

Čočka AcrySof™ IQ Toric má jedinečný asférický design a upravuje rozostřené a zkreslené vidění způsobené astigmatismem.15,16,17 Navíc zlepšuje kvalitu a ostrost vidění i za zhoršených světelných podmínek. Je vyrobena ze speciálního materiálu, který organismus velmi dobře dlouhodobě snáší.5 A k tomu je vybavena filtrem vysokoenergetického modrého záření a poskytuje tak oční sítnici více ochrany.12

Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si prosím přečtěte návod k použití nebo příručku uživatele.
Důležité informace o produktu najdete na stránce ifu.alcon.com. Zdravotnický prostředek.

S / GE / ABGE / WWW / 180901 / CZ CZ-ACI-2100013 © 2021 Alcon Inc. | Designed by Guideline

Alcon_RGB_Tag