Vážená paní, vážený pane,
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o zdravotnických prostředcích, včetně reklamních sdělení, vztahujících se k zdravotnickým prostředkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č. 90/2021 Sb.

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil/a či interpetoval/a, a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil/a pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji:

  • Že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil/a
  • Že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 90/2021 Sb. a jsem si vědom/a rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud Vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

NESOUHLASÍM / ANO, JSEM ODBORNÍK

Výběr nitrooční čočky na blízko funkční vidění na blízko střední na dálku na dálku za šera astigmatismus
AcrySof™ IQ PanOptix™
Trifokální čočka
AcrySof™ IQ Vivity™
Nitrooční čočka
s prodlouženým ohniskem

 

*Na blízké detaily můžete potřebovat brýle.

AcrySof™ IQ Vivity™

Nitrooční čočka s prodlouženým ohniskem

Nitrooční čočka s prodlouženou hloubkou ostrosti pro korekci katarakty u dospělých pacientů s presbyopií nebo bez ní. Pro pacienty, kteří si přejí snížit závislost na brýlích. Čočky využívají 100 % světla a poskytují kvalitní vidění v širokém rozsahu s funkčním viděním do blízka. Jsou navíc vybaveny filtrem modrého světla pro ochranu sítnice.

AcrySof™ IQ PanOptix™

Trifokální čočka

Je vhodnou volbou pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti a léčbu šedého zákalu a presbyopie (vetchozrakosti). Navíc je trifokální, umožňuje tedy kvalitní zaostření do tří vzdáleností - na dálku, na střední vzdálenost i na blízko.

AcrySof™ IQ PanOptix™ Toric

Trifokální torická čočka

Čočka je speciálně vyvinuta ke korekci astigmatismu a šedého zákalu v jednom zákroku a současně umožňuje komfortní vidění na více vzdáleností. 

Chcete se o čočkách dozvědět více?

Multifokální čočka

Pro pacienty, kteří si přejí snížit závislost na brýlích

zobrazit více

Trifokální

Pro pohodlné zaostření do dálky i do blízka a efektivní léčbu šedého zákalu

zobrazit více

Referenční pracoviště

Na mapě najdete odborná pracoviště lékařů, kteří se specializují na korekci očních vad a odstranění šedého zákalu. Všichni zde uvedení lékaři používají produkty Alcon vyrobené z osvědčeného materiálu Acrysof™ s více než 100 milionů implantovaných čoček.

S / GE / ABGE / WWW / 180901 / CZ CZ-ACI-2100013 © 2021 Alcon Inc. | Designed by Guideline

Alcon_RGB_Tag