Vážená paní, vážený pane,
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o zdravotnických prostředcích, včetně reklamních sdělení, vztahujících se k zdravotnickým prostředkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č. 90/2021 Sb.

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil/a či interpetoval/a, a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil/a pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji:

  • Že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil/a
  • Že jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 90/2021 Sb. a jsem si vědom/a rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.

Pokud Vaše prohlášení není pravdivé, upozorňujeme Vás, že se vystavujete riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob.

NESOUHLASÍM / ANO, JSEM ODBORNÍK

Čočka do nepohody

Monofokální asférická čočka Clareon přináší pacientům všechny výhody spojované s čočkou  Acrysof IQ, ale i něco navíc. Je totiž vytvořena z inovativního hydrofobního akrylátu Clareon, jehož optická čirost a precizní povrchová nanoúprava naprosto minimalizují nežádoucí rozptyl světla, který do jisté míry nastává při jeho průchodu každým optickým rozhraním. Výsledkem je unikátně přesné zobrazování za jakýchkoli světelných podmínek. Je tedy optimální volbou pro každého, kdo uvítá luxusně kontrastní vidění i při nedostatku světla a zároveň akceptuje nošení brýlí na blízko.

Čočka Clareon má asférický design, tedy okraj optiky s upraveným zakřivením. Díky této úpravě jsou i periferní paprsky soustředěny do ohniska a čočka tak umožňuje kvalitní kontrastní vidění i za šera. Navíc je vybavena filtrem vysokoenergetického modrého záření pro zvýšenou ochranu sítnice před jeho škodlivým působením.12  (animace)

Implantace čočky Clareon navíc probíhá bez jakéhokoli kontaktu s vnějším okolím, protože je vložena do jednorázového, hermeticky uzavřeného  pneumatického zavaděče AutonoMe™. Stlačený plyn jemně posouvá čočku velmi plynulým a kontrolovaným pohybem až do jejího rozvinutí v oku. Tato bezdotyková, automatizovaná implantace zvyšuje bezpečnost i celkový komfort operace. 

Pro úplné informace ohledně indikací, kontraindikací a varování si prosím přečtěte návod k použití nebo příručku uživatele.
Důležité informace o produktu najdete na stránce ifu.alcon.com. Zdravotnický prostředek.

S / GE / ABGE / WWW / 180901 / CZ CZ-ACI-2100013 © 2021 Alcon Inc. | Designed by Guideline

Alcon_RGB_Tag